Na Trawie

Wygraj sobie Gdańsk

Mam dla Was niespodziankę.

Zaledwie parę dni temu pisałam Wam o moim pobycie na gdańskiej Wyspie Sobieszewskiej podczas kolonii blogerów „Morska Ferajna”. Moje wspomnienia możecie przeczytać o tu.

Teraz Wy możecie pojechać w dokładnie to samo miejsce i sprawdzić czym się tak blogo-banda zachwycała.

Wystarczy tylko, że napiszecie mi, co byście na tejże Wyspie robili, gdybyście wygrali weekendowy pobyt. Aleee… Nie będzie łatwo. Z pośród waszych zgłoszeń wybiorę TRZY najfajniejsze i przekażę je kolonijnej kadrze. Reszta blogerów z „Morskiej Ferajny” zrobi to samo. To kadra  wyłoni zwycięzcę. Im bardziej fajna, kreatywna, ciekawa i pojechana będzie Wasza koncepcja, tym większe szanse. Liczę na Was, miło będzie jeśli zwycięży mój czytelnik :)

Nagrodą jest dwudniowy pobyt w ośrodku Alma 2 (wraz z posiłkami) w dowolnym terminie, lecz do końca tego roku (nie martwcie się, jesienią nad morzem jest jeszcze fajniej niż latem).

Swoje piękne pomysły ślijcie mi na ida(at)mojatrawa.pl do 7 września 2013. Rzućcie  w mailu też do siebie jakiś numer telefonu, na wszelki wypadek.

Aha, mam prośbę: Gdańszczanie, dajcie szanse reszcie Polski. Wy do Sobieszewa możecie podjechać w każdej chwili, a dla takiego Warszawiaka, to może być wyprawa życia :)

Też możesz zamoczyć nogi w polskim morzu

Też możesz zamoczyć nogi w polskim morzu

 

Sponsorem zabawy jest ośrodek Alma 2.

Standard