Współpraca

Miło mi. Bardzo. Wiedz, że:

– jestem otwarta na współpracę z ciekawymi, dobrymi markami. Im bardziej współpraca jest kreatywna i nieszablonowa, tym lepiej.

– nie jestem tania, ale jestem w stanie realnie ocenić swoją wartość.

– na blogu raczej wolałabym unikać banerów. Formy graficzne są ok, pod warunkiem, że są ładne i nie burzą ascetycznego wyglądu Trawy.

– tu najważniejszy jest czytelnik. Nie spodziewaj się, że nie będzie miał świadomości, że jakiś tekst jest sponsorowany. Reklama podprogowa jest niedozwolona :)

– Możesz do mnie pisać per Ty. Chyba, że jesteś retro duszą i cenisz sobie dobre maniery.

– Statystyki: w tej chwili, wg GA, to ok. 10k odwiedzin, 19k odsłon, ponad 6k UU. Dokładne i bieżące dane podeślę mailem, na życzenie.

-Czytelnicy, to w większości osoby w wieku 22-30, z dużych miast. Od początku stawiam na odbiorcę inteligentnego i kulturalnego. Plan na razie realizuję z powodzeniem :)

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii o specjalizacji marketing, pracuję w zawodzie i zajmuję się marketingiem terytorialnym. Mam 29 lat. Jestem właścicielką kota Hasztaga. Dużo czytam, dużo słucham. Kocham radio, nie lubię telewizji. Bardzo lubię sztukę, szczególnie współczesną. Interesuje mnie też design, reklama i moda, jako forma sztuki. Czasem maluję, czasem fotografuję, czasem śpiewam i gram na gitarze. Zgodnie z ideą bloga, szukam odpowiedzi na pytanie: jak żyć mądrze w świecie galopującej cywilizacji :)

Możesz zajrzeć na mój profil na Instagramie lub na Fejsie.

Jeśli chcesz powspółpracować, to najlepiej się odezwij na ida(at)mojatrawa.pl :)